Beynimiz, anlam verdiğimiz tüm duygu, düşünce, yaşanan her şeyi kaydeden büyük bir bilgisayardır. Bütün bu kayıtlar, başımızda bulunan 32 şarj deposu noktalarında saklanır. Bars seansı sırasında bu noktalara parmak uçlarıyla nazikçe dokunularak barlar aktive edilir ve burada birikmiş olan bizi engelleyen tüm sınırlamalar silinir.
Neden Access Bars?
Seans sırasında olaylarla yüzleşmenize gerek kalmadan bilinçaltınızda temizlik yapılarak, dönüşüm acısız olmaktadır. Sizi rahatsız eden konu ile ilgili tüm kayıtlar toplu olarak silinerek olayları tek tek dönüştürmek için çaba sarf etmenize gerek kalmamaktadır. Sizin seans sırasında tek yapmanız gereken şey, terapistinize kendinizi teslim ederek, başınıza uygulanan masajın tadını çıkarmanızdır
Hayatınızı kolaylık, neşe ve ihtişamla yaşamanız için kendinizi ödüllendirin.
Bars Uygulayıcı Eğitimi:
Bu 1 günlük eğitimin sonunda Access kayıtlı uluslararası sertifikalı Bars Uygulayıcısı olabilirsiniz. Ayrıca hayatınızı kolaylaştıracak birçok araca da sahip olacaksınız.
Hayatın tümü bize kolaylıkla, neşe ve ihtişamla gelir, bundan daha iyi nasıl olur?
Access Bars™, bu güne kadar tüm dünyada binlerce insana; uyku, sağlık, kilo, para, seks, ilişkiler, endişe, stres ve benzeri daha birçok konuda hayatlarını istedikleri yönde değiştirmelerine yardım etti. En kötü olasılıkla, seansı hayatınızdaki en iyi masajı almış olduğunuz duygusuyla tamamlayacaksınız. En iyi olasılıkla, hayatınız büyük bir kolaylıkla olduğundan daha büyük bir hayata dönüşecektir.