Rukiye Aşıkoğlu

Ra Kozmik Akademi olarak İzmir-Karşıyaka da hizmet sağlamakta olup REIKI, Usui reiki, Gendai Reiki Ho, Kundalini Reiki, MELEK ENERJİSİ, MOR ALEV, Ra Sheeba Reiki, Karuna Reiki,Reiki İleri Teknikler, Pırlanta Reiki,DNA Reiki, Doğum Travması Reikisi, Konum Reikisi, Geçmiş Hayat Reikisi, Denge Reikisi Süptil Beden Temizliği, ACCESS BARS, Access Metabolizma ve Metabolik Hücre Hızı, Access Solunum Sistemi, Access Beden Elektrik Sistemi, Access Sindirim Sistemi, Access Bağırsak s-Sistemi, Access Deri ve Yüz, Access İskelet Sistemi, Access Lenf ve Hormon Sistemi, Access Üreme Sistemi, Access Bedene Kaos Aşılanması, Access BMM Kopyalama ve Bio Taklitçilik, Access Hücresel Hafıza, Access Kozmik Botoks, Access Beyin Kapasitesini Arttırma vb. bir çok alanda uyumlama ve şifa seasları yapılmaktadır.


Rukiye Aşıkoğlu, genç yaşlarından itibaren spiritüalite, metafizik konuları ile ilgilenmektedir. 2000 yıllarının başlarında Reiki Master seviyesine ulaştıktan sonra hem öğretmenlik yapmış hem de bir çok spiritüalite ileri seviyelerinde de eğitimine devam ederek 20. ışık seviyesi Grand Master seviyesine ulaşmıştır.


20. ışık seviyesi Grand Master’ımız Rukiye Aşıkoğlu , halen aktif olarak yüzlerce öğrenciye öğretmenlik yapmakta olup, kişisel gelişime en üst seviye de önem vermesi sebebi ile, danışanlarının bireysel ihtiyaçları ve arzusu doğrultusunda, çalışmalarını uyumlama yap bırak yöntemi yerine aylık toplantılarda öğrencilerinin gelişimini birebir takip ederek spiritüel yolda sağlıklı, doğru ve kişi için en uygun hızda ilerlemesini sağlamayı kendine ilke edinmiştir.