Reiki, bu enerjiye uyumlu olan herkes tarafından kullanılabilir. Reiki’yi kullanabilmek veya faydalanabilmek için herhangi bir kültüre, dine veya inanca gerek yoktur. Kişi inansa da inanmasa da bu enerji aynı elektrik akımının kablodan geçmesi gibi Reiki’yi veren kişiden alıcıya, alıcının ihtiyacı oranında akar.
Reiki yaşamlarımız dönüştürür ve yaşamlarımızın tüm alanlarında sevgiyi ve uyumu uygulamamıza yardım eder. Sınırlandırıcı düşünce modellerini ve negatif enerjileri salı vermemize ve dikkatimizi daha şefkatli olmaya odaklanmamızı sağlar. Ayrıca daha alt egomuzun isteklerini salıverme ve tüm varlıklar için uyum, huzur ve mutluluk tesis etmeye doğru çalışmamızı sağlar.
Bir şifa türü olarak Reiki kozmik ritim ile senkronize olmamıza ve en saf formundaki sevginin, uyumun ve şifanın Reiki titreşimlerini aktarmamıza izin verir.

Üçüncü Derece Reiki : Bu derece Reiki’nin birinci ve ikinci derecelerini yoğun olarak kullanıp, daha ilerlemek isteyenler için düzenlenmektedir.
Eğitim almayı seçenler 0532 353 0149 nolu telefondan ayrıntılı bilgi alabilirler.

#reiki #meditasyon #bioenerji #yoga #istanbul #izmir #ankara #nefes #enerji #astroloji #şifa #instagram #aşk #huzur #kişiselgelişim #aura #rakozmikakademi #olumlama #terapi #happy #kitap #relax #cakra #farkındalık #kişiselgelişim #doğaltaş #fitness #yasamkocu #rukiyeasikoglu #kisiselgelisim