Mor Alev, spiritüel üstatların binlerce yıldan beri bildikleri yüksek frekanslı bir spiritüel enerjidir. Baş Melek Zadkiel ve onun ikiz alevi, Kutsal Ametist, Mor Alev aktarımı, manevi simya ve Tanrı/Evren bilincinin yedinci ışınının baş melekleridir. Mor Alev melekler ile birlikte, insanlığa hizmet eder. Yükselmiş Üstat Saint Germain tarafından yeniden ortaya konmuştur. Mor Alev, topluluğun çağrısını ya da insanoğluna spiritüel hizmet çağrısını duyanlar içindir.

Mor Alev, mantra olarak bilinen özel dualar edilerek çağrılabilir, meditasyon ve göz önünde canlandırmayla birleştirildiğinde Mor Alev’in fiziksel, zihinsel, duygusal ve spiritüel düzeylerde tezahür eden negatif enerjiyi değiştirme ya da dönüştürme gücü vardır. Bu negatif enerji hastalık, stres, endişe, korku, kuşku, nefret, öfke ya da istenmeyen alışkanlıklar vb formlar olabilir, bunların hepsi bizim daha yüksek spiritüel mayamızdaki güzelliği ve sevinci deneyimlememize engel olur.

Mor Alev’in nitelikleri özgürlük, simya, adalet, sevinç, bağışlama ve merhamettir. Mantraları kendinizi vererek söylediğinizde Mor Alev, bedeninizin, zihninizin, duygularınızın, hatta bilinçaltı hafızanızın her hücresine, her atomuna girer. Elektronların titreşimini yükseltir, böylece biz de, Tanrımızın Varlığından gelen saf kozmik enerjiyle daha çok yankı yaparız. Sonuçta, Mor Alev kendinden nefret etmekten fiziksel virüslere kadar her şey dahil olmak üzere spiritüel ya da fiziksel varlığımızın içine yerleşmiş bütün negatif enerjiyi dönüştürür.

Mor Alev, bu “titreşimleri yükseltme” işlemini zihinsel anlamda (yani düşünceleri dönüştürerek) gerçekleştirirken, Koşulsuz Sevgi ise bu işlemi, enerji alanının titreşimini düşüren herhangi bir korkuya dayalı duyguları salıvererek gerçekleştirir.

Koşulsuz Sevgi, boyutlar arası bir enerji alanıdır. Koşulsuz Sevgi’nin boyutlar arası olan enerji alanı, düşük frekanslı bir enerji kalıbını yakalayarak, yüksek frekanslı bir deneyim haline dönüştürür. Bu “dönüştürücü” enerji alanı, Mor Alev’in işlevselliğine benzer. Ama tam olarak aynı değildir.

Diğer bir deyişle Koşulsuz Sevgi, üç boyutlu kişi, mekân, durum veya nesneyi tamamen içine alarak, onları yüksek boyutlara taşıyan bir girdap ya da bir “portal” (kapı) oluşturur.

Doğal olarak Koşulsuz Sevginin bu girdabı, aynı bir hortumun fiziksel anlamda yaptığı gibi, bir şeyleri yukarı doğru çeker. Yani kişinin, mekânın, durumun ve nesnenin titreşim frekansını, yüksek boyutsal frekanslara çeker ve genişletir.

Düşük boyutlu deneyimlerin frekansını, yüksek boyutlu deneyimlerin frekansına hızla yükselten şey, Koşulsuz Sevginin şifa ve dönüştürücü gücüdür. Koşulsuz Sevgi, titreşimi düşmüş olan ne varsa onu, giderek yükselen/genişleyen bir frekansla “yıkayarak” arındırır ve şifalandırır.

Korku, öfke ve/veya keder gibi düşük titreşimli enerjiler bir kez salıverilip yüksek titreşimli bir boyuta çekildiğinde, “Koşulsuz Sevgi – Koşulsuz Bağışlama – Koşulsuz Kabullenme ve Koşulsuz Şefkat” gibi yüksek boyutlu duyguların gücü, kendinizi veya başkalarını yargılamayı tamamen bırakmanızı sağlar.

Mor Alev, “simyevi” anlamda işlev görür. Yani kişinin, mekânın, durumun ya da bir nesnenin mevcut Rezonansını (titreşimini), gerçekliğin bir üst frekansına (dönüştürür) yükseltir. Mor Alev bir durumu, Dünya’nın üç boyutlu yansımasından çıkararak, dördüncü boyutsal Astral Dünya’ya çekebilme özelliğine sahiptir. Mor Alev ve Koşulsuz Sevgi BİR olarak çalıştığında ise, kişinin, mekânın, durumun veya nesnenin mevcut frekansını, beşinci ve daha üst boyutsal ışık rezonansına (titreşimine) taşırlar.
Mor Alev uyumlamasını alıp onu mantralar, meditasyon ve göz önünde canlandırmayla birleştirerek düzenli kullandığınızda dönüşüm sürecini hızlandırırsınız.

İlgili Yazılar