MOR ALEV NEDİR?
Mor Alev, spiritüel üstatların binlerce yıldan beri bildikleri yüksek frekanslı bir spiritüel enerjidir. Baş Melek Zadkiel ve onun ikiz alevi, Kutsal Ametist, Mor Alev aktarımı, manevi simya ve Tanrı/Evren bilincinin yedinci ışınının baş melekleridir. Mor Alev melekler ile birlikte, insanlığa hizmet eder. Yükselmiş Üstat Saint Germain tarafından yeniden ortaya konmuştur. Mor Alev, topluluğun çağrısını ya da insanoğluna spiritüel hizmet çağrısını duyanlar içindir.

NEDEN MOR ALEV?
Mor Alev, fiziksel, zihinsel, duygusal ve spiritüel düzeylerde tezahür eden negatif enerjiyi değiştirme ya da dönüştürme gücü vardır. Bu negatif enerji hastalık, stres, endişe, korku, kuşku, nefret, öfke ya da istenmeyen alışkanlıklar vb formlar olabilir, bunların hepsi bizim daha yüksek spiritüelliğimizdeki güzelliği ve sevinci deneyimlememize engel olur.
Mor Alev’in nitelikleri özgürlük, simya, adalet, sevinç, bağışlama ve merhamettir. Mantraları kendinizi vererek söylediğinizde Mor Alev, bedeninizin, zihninizin, duygularınızın, hatta bilinçaltı hafızanızın her hücresine, her atomuna girer. Elektronların titreşimini yükseltir, böylece biz de, Tanrımızın varlığından gelen saf kozmik enerjiyle daha çok yankı yaparız. Sonuçta, Mor Alev kendinden nefret etmekten fiziksel virüslere kadar her şey dahil olmak üzere spiritüel ya da fiziksel varlığımızın içine yerleşmiş bütün negatif enerjiyi dönüştürür.
Mor Alev, “simyevi” anlamda işlev görür. Yani kişinin, mekânın, durumun ya da bir nesnenin mevcut Rezonansını (titreşimini), gerçekliğin bir üst frekansına (dönüştürür) yükseltir. Mor Alev bir durumu, Dünya’nın üç boyutlu yansımasından çıkararak, dördüncü boyutsal Astral Dünya’ya çekebilme özelliğine sahiptir.
Mor Alev uyumlamasını alıp onu mantralar, meditasyon ve göz önünde canlandırmayla birleştirerek düzenli kullandığınızda dönüşüm sürecini hızlandırırsınız.

KOZMİK ELMAS MOR ALEV NEDİR?
Mor Alev önce gümüş ışın boyuyla birleşerek dönüştürülmüş negatif enerjilerin yerine yüksek titreşimli enerjileri getirdi ve adı daha çok bilinen “Gümüş Mor Alev” olarak anılmıştı.
Sonra bilgelik taşıyan altın ışın boyu ile şifanın sonunda kalıcı bir huzur uyandırmaktaydı ve Gümüş Mor Alev “Altın Gümüş Mor Alev” olarak isim değişti.
Son olarak Baş Melek Metatron (Elmas Beyazı) ve Baş Melek Zadkiel (Menekşe Ateşi) tarafından ortaklaşa düzenlenerek, özgürlüklerin, dönüşümlerin ve bağışlama enerjilerinin enerjilerini elinde tutan Mor Alev ile Elmas Beyaz Işının derin temizliği, saflığı ve berraklığının enerjilerini birleşti. Böylece Elmas frekansı içeren ışın ile daha güçlü bir versiyon olan “Elmas Mor Alev” tüm nitelikleri destekleyerek enerjinin etkisini katlamakta ve kozmik bir esinti katmaktadır.

NEDEN UYUMLAMA GEREKMEKTEDİR?
Uyumlama sürecinde bu son versiyon olan Kozmik Elmas Mor Alev, Lady Kuan Yin tarafından verilen Mor Alev’e has 39 sembol ve Master Sembol ile birlikte tüm çakralarda aktive edilmektedir.

KOZMİK MOR ALEV UYGULAYICI EĞİTİMİ
Bu 1 günlük uyumlama ve eğitim sonrasında, geniş kapsamlı şifalama ve meditasyon örnekleri içeren
kitapçık ile çalışmalarınızda kolayca, hızlı ve kozmik bilinçle kullanabileceğiniz bir araç haline getirilmiştir.
Tarih 03 Ekim 2020 (CUMARTESİ)
Saat: 12.00 – 17.00

Eğitmen:
Rukiye AŞIKOĞLU
Reiki Grand Master Teacher
20. Işık Seviyesi
Lütfen kayıt yaptırınız.
Tel: 0532 353 01 49

#kozmikelmas #moralev #kozmik #elmas #uyumlama #semboller #sembollerleuyumlama #enerji #şifalanma #şifa #başmelek #bilgelik #spiritüel #gümüşışını #meditasyon #metatron #elmasbeyazı #elmas #menekşeateşi #yüksekfrekans #rukiyeasikoglu #rukiyeaşıkoğlu #rakozmik #rakozmikakademi

İlgili Yazılar