Herkese Merhaba,
Gerek Gezegensel Dizilimler, Güneş Tutulması Gerekse Covid-19, depremler, afetler, dünyanın elektro manyetik alanında meydana gelen kaymalar doğal olarak dünya gezegeninde yaşayan bizler için de çoğu zaman sıkıntılı ruhsal haller yaşamamıza neden olmaktadır. 2020 yılının sert açıları içimizde sert dönüşlere sebep olmaktadır. Hemen hemen hepimiz bunun farkındayız. Daha önce alternatif birçok çalışma ile minimum alanımızdan maksimum alanımıza kadar temizlikler yaptık.
Bir haftadır ısrarla bilişime gelen aura ve atmosfer temizliğiydi. Bunun için hangi alandan temizlememiz gerekiyor diye sorup atıp beklemeye başladım. 3 gün sonrada inanılmaz bir bilgi önüme düştü. Derin araştırmalarımdan sonra 21 günü bekleyemeden sizinle paylaşmak istedim.

1.Tertip
Bir çok uygulayan kişilerin mucizeleri ile şu tertip yapılmıştır.
Her gün yatsıdan sonra 41 adet Amenerrasulü okuyanın (işi bozulanlar, işsiz kalanlar ya da iş açmak isteyenlerde bu dua ile isteklerine çok kısa sürede kavuşmuşlardır.)
Açıklama: Peygamber efendimiz (sav) miraca çıktığında kendisine 3 tane müjde verilmiştir.
1. Amenerrasulü
2. Ayet’el Kürsi
3. Kevser.
Bolluk bereket ve zenginlik içindir. Bu tertibe devam edenler bir süre sonra manevi haller yaşamaya başlar. Önlerinde kapanmış olan birçok kapı açılır. Bu duaların faziletlerini saymakla bitmez. İsteyenler daha derin araştırabilir.

2.Tertip
1. 41 adet Ayet’el Kürsi
2. 100 adet Kevser
3. 41 ya da 100 adet Amenerrasulü
Okunuş Şekli: İsterseniz birer adet isterseniz tavsiye ettiğimiz şekilde 7 gün arka arka okunacak ya da youtube’dan dinleyebilirsiniz. 7 günden sonra bir gün okunup, bir gün ara verilecek.

*Not:* Bu tertiplere başlamadan önce bir gün önce sayıya bakılmaksızın akla geldikçe Amenerrasulü okuyabilir. Amenerrasulü okunurken besmele çekilmeyecek
Ön önemli kısmınlardan biri de Amenerasulü içimizden vesvese kaygı, sapkın, sapkın bakış açıları da dahil olmak üzere, kendi içimizde kendimizden utanmamıza kendimizi ya da başkalarını yargıladığımız olumsuz duygu düşünceleri de temizlediği için tam zamanın enerjileri ile kesiştiğini düşünüyorum ilginç bakış açımla.
Müthiş bir aura ve alan temizliği olacak.

Niyet:
Ad Soyad x3
Kendimin, çocuklarımın, evimin, ailemin ve dostlarımın yüksek benliklerimizin ve özümüzün izni ile
muhitim …….. (Nergiz), yüksek benliğinin ve özünün izni ile
şehrim ……. (İzmir) yüksek benliğinin ve özünün izni ile
ve Türkiye’nin yüksek benliğinin ve özünün izni ile
üzerindeki bütün alanların, auranın, atmosferin tüm düşük frekanslı enerjilerden arınmasına niyet ediyorum. Büütünün hayrına olacak şekilde.
7 gün bu niyetle çalışılacak. 7 günden sonra kendi özel dilekleriniz için çalışmaya başlayabilirsiniz.