BİR SU DAMLASI OLMAYA HAZIR MIYIZ?
Dünya üzerindeki tüm doktorlara, hemşirelere ve diğer sağlık personeline bütün iyi niyetimizle onları evlerimizden enerjimizle desteklemeye niyet ediyoruz.
Niyetimiz şudur ki; Enerji çalışmasının içinde olanlar kendi sembollerini kullanarak, bilmeyenler istedikleri duaları okuyarak bu niyete katkı olabilirler. Sevgiyle kabul ediyoruz.

Türkiye ve Dünya üzerindeki tüm doktorlarımıza ve diğer sağlık personelinin hepsine özellikle araştırmacı doktorlarımızın ve Hematoloji Uzmanı Prof. Dr. Ercüment Ovalı ve ekibinin 49 günlük kampında onların ve bütünün en büyük hayrına olacak şekilde en harikulade sonuçları kuantum alanında alan hızında alıp hayata geçirebilmeleri için neler mümkün? Onlara nasıl katkı olabiliriz? Bunun bilincimizden Tanrısal kaynaktan ve öz sevgiden onlara akmasına izin vermediğimiz her şeyi ve her yeri iptal edip şifalanmasına arıcılık ediyorum.
Not: Uzaktan şifalama yapacak olan arkadaşlarımız 15 ila 30 dakika enerji göndermeniz yeterli olacaktır.
Dua ile desteleyecek olan arkadaşlarımız istedikleri kadar okuyabilirler. Arzu edenler,
Ya Hafız 998 adet
Ya Şafi 391 adet
Ya Metin 500 adet da okuyabilirler.

Ya da
Türkiye ve Dünya üzerindeki tüm doktorlarımıza ve diğer sağlık personelinin hepsine özellikle araştırmacı doktorlarımızın ve Hematoloji Uzmanı Prof. Dr. Ercüment Ovalı ve ekibinin 49 günlük kampında onların ve bütünün en büyük hayrına olacak şekilde en harikulade sonuçları kuantum alanında alan hızında alıp hayata geçirebilmemiz için neler mümkün? Onlara nasıl katkı olabiliriz? Bunun bilincimizden Tanrısal kaynaktan ve öz sevgiden onlara akmasına izin vermediğimiz tüm yargı, projeksiyonları, kendimize olan güvensizliklerimizi, içimizdeki şifacılnın ve bilginin açığa çıkmasına izin vermediğimiz her şeyi ve her yeri godzilyon kez yakıp yıkıp yaratımını iptal eder miyiz?
Evet

#coronaturkiye #corona #koronatürkiye #sağlıkpersonelimiz #doktor #hemşire #sağlıkgörevlisi #yoğunbakım #entübe #enerjiçalışması #şifalama #şifa #rakozmikakademi #rukiyeaşıkoğlu