Access Bars®
Beynimiz, anlam verdiğimiz tüm duygu, düşünce, yaşanan her şeyi kaydeden büyük bir bilgisayardır. Bütün bu kayıtlar, başımızda bulunan 32 şarj deposu noktalarında saklanır. Bars seansı sırasında bu noktalara parmak uçlarıyla nazikçe dokunularak barlar aktive edilir ve burada birikmiş olan bizi engelleyen tüm sınırlamalar silinir.
Neden Access Bars?
Seans sırasında olaylarla yüzleşmenize gerek kalmadan bilinçaltınızda temizlik yapılarak, dönüşüm acısız olmaktadır. Sizi rahatsız eden konu ile ilgili tüm kayıtlar toplu olarak silinerek olayları tek tek dönüştürmek için çaba sarf etmenize gerek kalmamaktadır. Sizin seans sırasında tek yapmanız gereken şey, terapistinize kendinizi teslim ederek, başınıza uygulanan masajın tadını çıkarmanızdır.
Seans sonrasında da yapmanız gereken bir şey yoktur. Sizi sıkıştıran her konu için uygulanabilinecek etkili bir yöntemdir. Bars seansların hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Hamile kadınlara, çocuklara uygulanabilmektedir.

ACCESS FACELIFT™
ACCESS FACELIFT™ (Access Enerjetik Yüz Germe) Nedir?
Access Facelıft™ yüzdeki yaşlanmanın belirtilerini tersine çevirebilen yüzde ve bütün beden boyunca hatta iç organlarda da benzer etkileri yaratabilen, bedeni gençleştiren, onaran harika bir prosestir. Access’teki her şeyde olduğu gibi, Enerjetik Yüz Gerdirme öne sürdüğünden çok daha fazla olan muhteşem bir prosestir. En az 20 kez yapılırsa, kalıcı olduğu görülür..

Seans sırasında botoks enfeksiyonları, akupunktur iğneleri veya farklı şekilde bedene tramva olmadan genç görünmek ve genç hissetmek mümkündür.

Neden Facelift?
Access Consciousness Enerjetik Yüz Germe diğer alternatiflerden farklı olarak, siz ve bedeniniz üzerinde daha nazik, daha özenli ve daha kolaydır. Seans sırasında botoks enfeksiyonları, akupunktur iğneleri veya farklı şekilde bedene tramva olmadan genç görünmek ve genç hissetmek mümkündür.

#Access #accessbars #accessfacelift #godzilyon #kişiselgelişim #muhteşem #kisiselgelisim #olasılık #rakozmikakademi #rukiyeasikoglu #rukiyeaşıkoğlu #turuncuyesil #korona #corona #pandemi

İlgili Yazılar